خدمات ما

خدمات نمایندگی لنوو در ایران

تعمیرات انواع لپ تاپ ، الترابوک و نوت بوک لنوو ، تعمیرات انواع کامپیوتر ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند و فبلت ها و تبلت های لنوو ، تعمیرات ساعت های هوشمند از برند لنوو ، تعمیرات مانیتورهای لنوو ، بر طرف کردن تمامی عیوب مربوط به شارژ نشدن ، خاموش شدن دستگاه ، تعمیرات مادربورد و سیپیو ، بعد از بررسی عیوب هزینه برآورد شده و به شما اعلام می شود ، سپس در اسرع وقت تعمیر انجام شده و به شما تحویل یا برایتان ارسال می شود. (نمایندگی تعمیرات محصولات لنوو)

نمایندگی تعمیرات لنوو با به کار گرفتن تعمیرکاران مجرب و متخصص در حرفه ی خود به شما بابت تعمیر قطعی دستگاه شما تضمین می دهد. همچنین در صورت احتیاج به تعویض قطعات ، از قطعات اصلی کمپانی لنوو استفاده می شود. تعمیرات توسط تجهیزات حرفه ای انجام می شود تا آسیبی به دستگاه شما نرسد. همچنین ما تعمیرات و قطعات خودمان برای شما 3 ماه گارانتی می کنیم. اگر شما هم از محصولات لنوو استفاده می کنید لطفا دستگاه خود را برای تعمیر به مراکز معتبر تحویل دهید. (نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش لنوو)


نمایندگی لنوو

تعمیرات کلیه دستگاه های لنوو

تعمیرات انواع لپ تاپ ، الترابوک و نوت بوک لنوو ، تعمیرات انواع کامپیوتر ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند و فبلت ها و تبلت های لنوو ، تعمیرات ساعت های هوشمند از برند لنوو ، تعمیرات مانیتورهای لنوو و ....

خدمات لنوو

آموزش تعمیرات دستگاه ها

تعمیرکاران متخصص این مجموعه در کنار انجام تعمیرات تخصصی و حرفه ای آمادگی آموزش تمامی مراحل تعمیرات را در محیطی کاملا مجهز به علاقه مندان دارند.

نمایندگی تعمیرات لنوو

فروش دیوایس های جدید لنوو

فروشگاه محصولات لنوو و قطعات اورجینال لنوو با قیمت مناسب به دلیل واردات مستقیم محصولات لنوو ، برای اطلاعات بیش تر با ما تماس بگیرید.

سوالات خود را از ما بپرسید

می توانید با استفاده از این قسمت سوالات خود را برای ما ارسال و منتظر پاسخگویی کارشناسان ما باشید. در صورت گذاشتن شماره تماس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.