تاریخچه شرکت لنوو
12/13/2017
نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو
مشکلات لپ تاپ های لنوو و راه حل آنها
07/21/2018

نمایندگی تعمیرات موبایل لنوو

موبایل لنوو از بهترین گوشی های دنیا می باشد. خدمات ارائه گردیده در نمایندگی تعمیر لنوو مخصوص به سرویسی خاص نیست و همگی تعمیرات سخت افزاری، نرم افزاری، ریکاوری داده ها و … مربوط به این دستگاه را دربرگیرنده میگردد. مهندسان حاضر در مرکز نمایندگی موبایل لنوو ، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تولید گردیده در موبایل لنوو را به گونه‌ای رفع می سازند که احتمال برگشت عیب بعد از تعمیر به حداقل میزان ممکن می رسد. کارشناسان حاضر در نمایندگی تعمیر موبایل لنوو با تمرکز بر این کالا، مرسوم ترین اشکالات فنی و نرم افزاری آن را استخراج نموده و به این واسطه، کارامدترین روشهای تعمیر را شناسایی کرده اند. بکارگیری مؤثرترین روشهای تعمیر، استعمال از توسعه یافته ترین امکانات ترمیم و بازیابی، برخورداری از قطعات جانبی اورجینال و اصلِ شرکتی و مواقعی از این دست سبب ساز گشته تا سرویس ها و خدمت های صورت گرفته در نمایندگی تعمیر موبایل لنوو برخوردار از بالاترین سطح کیفی باشند.

 

نمایندگی موبایل لنوو

نمایندگی موبایل لنوو همگام با ارتقاء عرضه و تقاضای تولیدات این شرکت خوش‌اسم، کلیه کارایی و قدرت خود را به‌فعالیت بسته تا در ارائه بالاترین سطح کیفی سرویس ها چه در بخش فروش و چه در بخش سرویس ها بعد از فروش اثبات‌گام و مستحکم باشد. کارشناسان موبایل لنوو با شکیبایی وصبر پاسخگوی همه نیازهای کاربران موبایل لنوو می باشند و از ارائه هیچ اطلاعاتی به مشتریان گرامی دریغ نمی کنند. کارشناسان این بخش به کلیه خصوصیت ‌های سخت‌ افزاری و نرم افزاری موبایل لنوو اشراف داشته و توان آن را دارا‌هستند تا پاسخگوی کلیه پرسش‌های شما دوستان در مورد داده ها تخصصی و همگانی هرمورد از تولیدات لنوو باشند. حضور همین کارشناسان با تجربه و مطلع در مرکز فروش، نمایندگی لنوو توانسته تا روز به رو خویش را به استانداردهای جهانی نزدیک‌ترسازد. بازوی دیگر نمایندگی لنوو، کارشناسان تعمیر می باشند که به جهت برخورداری از علم فنی مایحتاج قوی به رفع و ترمیم برنده عیوب و ایرادت تولید گردیده در تولید شرکت لنوو می باشند. کارشناسان تعمیر در نمایندگی لنوو، به جهت برخورداری از امکانات سازگار و متناسب با موبایل لنوو، بضاعت آن را دارا‌هستند تا در کمترین زمانه و با بالاترین کیفیت به تعمیر و ترمیم تولید ها لنوو بپردازند. شما یوزرها گرامی میتوانید با حضور در‌این راءس و مراجعه به پارت تخصصی مربوط به دستگاه خود، تخصصی ترین سرویس ها و خدمت های مربوط به تعمیرات موبایل لنوو را اخذ کنید. واحدهای تعمیرات لنوو در‌این مرکز در بخش ذیل معرفی گشته اند.

 

 تعمیر اسپیکر موبایل لنوو

 در صورت مواجهه با انواع صدای منتشر شده از اسپیکر، کارشناسان تعمیرات موبایل لنوو پیشنهاد میکنند که نخست از پاک بودن تورى اسپیکر اطمینان پیدا فرمائید. به ویژه در صورتیکه صداى طرف مقابل ضعیف میباشد. آن گاه اسپیکر را تعویض فرمایید. در شرایطی که که نقص‌ باقی میباشد نیاز میباشد تا آى سى صوت را تعویض فرمایید. در صورتیکه صدای طرف مقابل نویز داراست نخست اسپیکر و آن‌گاه آى سى صوت را باز بینی نمائید. در صورتی‌که که صداى طرف مقابل انقطاع و وصل می‌شود لازم میباشد که نخست اسپیکر و محل اتصال آن به برد محاسبه شود. این نقص‌ ممکن میباشد از ضعیف بودن آنتن هم باشد. در شرایطی که صداى طرف مقابل شنیده نمیشود در آغاز اسپیکر گوشى را آزمایش نمایید. آن گاه قطعات مسیر اسپیکر و آى سى درایور صدا را بازبینی فرمائید و در رخ نیاز بده بستان نمائید. تخصصی‌ترین خدمت‌های مربوط به تعمیرات موبایل لنوو با حضور در نمایندگی لنوو قابل اخذ میباشد.

 

 

 تعمیر باتری موبایل لنوو

 در چهره فساد باتری تلفن همراه دو روش پیش پای استفاده کننده موجود است. یک آنکه در رخ قابلیت و امکان، باتری دستگاه را با بعضی روشهای مشقت بار افزاری و قابل انعطاف افزاری تعمیر نماید و دو آنکه، نسبت به ردوبدل باتری گوشی مبادرت کند. در‌صورتی‌که که نحوه تعیین گردیده، ردوبدل باتری تلفن همراه باشد، بهتر میباشد در‌این عمل از مثال اورجینال و شرکتی استعمال شود. در رابطه با تعمیر باتری تلفن همراه نیز یکی‌از رایج‌ترین راهکارهای پیشنهادی کارشناسان تعمیرات گوشی، شارژ و دی‌شارژ کردن باتری میباشد. در شرایطی که باتری لیتیوم یونی گوشی نمی‌تواند شارژش را به خوبی نگه‌ دارد و شارژ خالی می‌نماید، شاید شما بتوانید با یک شارژ و دی شارژ بی نقص این خلل را برطرف فرمایید. برای این عمل لازم میباشد یک توشه شارژ باتری تلفن همراه را کاملا خالی فرمائید و آن گاه آن را دست کم تا 48 ساعت به شارژ، متصل نگه دارید. پیشنهاد می گردد که دست‌کم 1 توشه در ماه، این کار را برای باتری لیتیوم یونی فرآورده الکتریکی‌تان انجام دهید. در رخ نیاز به مشورت های اضافه میتوانید از روش منش های ارتباطی روایت شده در تارنما با کارشناسان ما در راس تعمیرات گوشی تماس حاصل نمایید.

 

 

تعمیر تاچ موبایل لنوو

شکستگی و فساد تاچ تلفن همراه از آن دست اتفاقات شایعی میباشد که ممکن میباشد برای همگی یوزرها موبایل های موبایل پیش آید. در صورتی موبایل شما از مسافت زیاد به زمین بخورد و یا این که ضربه سنگینی به آن وارد شود، علاوه بر اتفاقات جانبی دیگر، احتمال شکستگی ال سی دی و تاچ در آن بالاست. تعمیر تاچ تلفن همراه در‌صورتی‌که تاچ موبایل لنوو مبتلا شکستگی شود و یا این که از عمل بیفتد، ضروری میباشد که فورا اقدامات ما یحتاج جهت تعویض و یا این که تعمیر تاچ موبایل لنوو انجام پذیرد. چون تاچ در چنین محصولاتی، رابط دربین استفاده کننده و دستگاه میباشد و در شرایطی‌که که وخیم گردد، موبایل عملاً بی‌مصرف شده و از عمل می افتد. کارشناسان ما در راس تعمیرات موبایل لنوو بعد از عیب یابی درست و کارشناسانه و بازنگری تخصصی این بخش از دستگاه، قابلیت و امکان بده بستان و یا این که تعمیر آن را با شما بین نهاده و با اتمام تعمیرات، دستگاهی بدون نقص و بی عیب و نقص به شما تحویل میدهند. در شرایطی که که انواع اتفاق افتاده در تاچ تلفن همراه خراب بوده و قابلیت رفع آن وجود نداشته باشد، اقدامات لازم جهت بده بستان تاچ موبایل بعد از کسب اذن از مالک دستگاه انجام خواهد شد.

 

 تعمیر دوربین موبایل لنوو

در صورتی بعد از فشردن دکمه دوربین، کاغذ شما سیاه میشود احتمالاً خلل اتفاق افتاده قابل انعطاف افزاری میباشد و با بیرون سازی باتری تلفن همراه رفع شود. بیرون کردن باتری تلفن همراه برای یکسری دقیقه و فعال‌ساز‌ی مجدد تلفن همراه، یک طرز معمولی و ریلکس برای تهیه دوباره گوشی و اکثری از خطاها اتفاق افتاده در موبایل لنوو میباشد. یکی از دیگر از طریق های تعمیر دوربین تلفن همراه خالی کردن کش تلفن همراه میباشد. در صورتیکه که با هنگ کردن موبایل گوشی مواجه شدید و یا این که با کلیک کردن بر روی آیکون دوربین پاسخی از سوی موبایل لنوو اخذ نکردید بهتر میباشد از برنامه بطور بدون نقص بیرون گردید و بعداز ۳۰ ثانیه مجدداً برنامه دوربین را اجرا فرمایید. در صورتی گشوده هم برنامه اجرا نشد، سیستم برهان اندروید را مجددا راه‌اندازی فرمایید. بعداز فعال‌سازی دوباره میتوانید یاد گوشی خویش را کش فرمائید تا این نحوه از تعمیر دوربین گوشی را به انتها رسانده باشید. در صورت بی‌اثر بودن این طریق‌ها، میتوانید با کارشناسان ما در راءس تعمیرات تلفن همراه تماس گرفته و ارشاد‌های لازم را اخذ کنید.

 

 تعمیر برد موبایل لنوو

 در زمینه ی موفقیت تلفن همراه و شباهت ها و تفاوت های آن با مادربرد کامپیوتر اطلاعاتی دارید؟ می بایست بدانید که پیروزی، تحت عنوان یکی قطعات بسیار مهم تلفن همراه های تلفن همراه شناخته گردیده و نقش انتخاب کننده در کیفیت همت این جنس داراست. تعمیر این قطعه در نمایندگی تلفن همراه لنوو ، بوسیله اشخاصی انجام می‌گردد که تخصصی ترین عصر ها را در مسئله تعمیرات تلفن همراه گذرانده اند و حاذق به انجام کامل این مراحل میباشند. آنچه در تعمیر برد گوشی لنوو گزینه اعتنا قرار می‌گیرد، اجزای این قطعه می‌باشند. این اجزا به نوعی با بقیه قسمت های تلفن همراه در رابطه می‌باشند و در واقع می اقتدار اظهار‌کرد که برد موبایل لنوو، وظیفه در اختیار گرفتن و ساخت هماهنگی فی مابین بقیه قطعات را بر عهده دارااست. مقاومت یکی‌از این اجزا میباشد که برق را به بقیه مناطق هدایت می‌کند. بعداز مقاومت، خازن تحت عنوان منشاء ولتاژ اهمیت داراست. سیم پیچ، دیود و ترانزیستور نیز دیگر اجزای برد تلفن همراه لنوو میباشند که با ترمیم آنان، می قدرت کارایی برد را به موقعیت معمولی گشوده گرداند. در صورتیکه پیروزی سوخته باشد، عملا قابلیت تعمیر آن وجود نداشته و می بایست این قطعه را با یک برد تازه جایگزین نمود.

 

 خدمات تعمیرات گوشیlenovo

 • تعمیر صفحه نمایش موبایل لنوو
 • تعمیر بلندگو موبایل لنوو
 • تعویض هارد موبایل لنوو
 • تعمیر عدم کارکرد ال سی دی موبایل لنوو
 • تعمیر عدم کارکرد بلوتوث گوشی لنوو
 • تعمیر ایرادات آنتن دهی و شناسایی نشدن کانال تعویض EMMC موبایل لنوو
 • ترمیم بوت تلفن همراه گوشی لنوو
 • آزمایش تغذیه قطعات گوشی لنوو
 • آزمایش افت ولتاژ تلفن همراه لنوو
 • ردوبدل بیس باند Baseband تلفن همراه لنوو
 • اختلال عدم تلاوت سیم کارت تلفن همراه لنوو
 • شوک دادن باطری موبایل گوشی لنوو
 • ترمیم IMEI تلفن همراه لنوو l
 • ردوبدل گوریلا گلس موبایل لنوو
 • برطرف کردن نقص‌ هنگ و ریست موبایل لنوو
 • تعمیر میکروفن موبایل لنوو
 • تعمیر دوربین موبایل لنوو
 • تعمیر مموری کارت تلفن همراه لنوو
 • تعمیر ویبره تلفن همراه لنوو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *